Príslušenstvo pre kúpeľňu a WC

Vyberte si príslušenstvo k kúpeľni

moderný kúpeľňové doplnky vám umožní vidieť vašu kúpeľňu celkom inak. K tejto miestnosti dodávajú funkčnosť a štýl a stávajú sa komfortnou zónou. Ušetriť na kúpeľňového dizajnu nie je nutné, pretože je to ako pohodlný obývacia izba, vizitku váš domov. Vaši hostia, potom, čo šiel do kúpeľne, cítiť samote a relaxáciu, uistite sa, že venovať pozornosť dizajnu interiéru a všetky maličkosti. To je dôvod, prečo, ale aj pre zábavu počas kúpeľa postupov, je nutné vybrať najlepší kúpeľňové doplnky, medzi ktorými sú viazané byť originálne mydlo misky, háky alebo držiak na uteráky, držiaky na zubné kefky a iné zásoby, regály pre hygienu, zrkadlo , kúpacie rohože a podobne.

Kúpelňové doplnky by mali byť bezpečné, spoľahlivé a kvalitné. A mali by zodpovedať téme alebo štýlu vnútorného dizajnu kúpeľne, harmonicky sa prispôsobiť životnému prostrediu a dopĺňať ho. Každé príslušenstvo na kúpeľňu a toaletu by malo mať skrútenie, čo by umožnilo zabudnúť na neho.

Kúpelňové doplnky

Kúpelňové doplnky foto

K dispozícii sú tiež exkluzívne kúpeľňové doplnky, ktoré vyhovujú luxusným interiérom. Môže to byť napríklad príslušenstvo so zlacením, dekoratívnym kovaním, živočíšnou potlačou. Aj príslušenstvo môže byť osobné alebo časované na nezabudnuteľné dátumy.

Elitné kúpeľňové doplnky

1

Exkluzívne kúpeľňové doplnky

Elitné kúpeľňové doplnky

Exkluzívne kúpeľňové doplnky

Kúpelňové doplnky - držiaky na uteráky

Takéto príslušenstvo v kúpeľni, ako držiak na uteráky, slúži na to, aby uteráky boli vždy ľahko prístupné. Môžu to byť háčiky alebo, ktoré sú dnes oveľa pohodlnejšie a populárnejšie, krúžky a polkruhy, ktoré sú pripevnené k stene alebo k vnútornej strane dverí. Takéto držiaky na uteráky pre kúpeľňu môžu byť originálne a nezvyčajné a uterák visiaci na nich harmonicky zapadá do interiéru kúpeľne.

Držiak na uteráky

Držiak na uteráky

Držiak na uteráky

Taktiež sa používajú držiaky na uteráky s priečnymi nosníkmi, na ktorých je možné zložiť niekoľko suchých čistých uterákov.

Kúpelňové doplnky

Ak chcete vysušiť utierky po kúpaní alebo sprchách, použite na kúpeľňu ohrievače na uteráky, ktoré sú ohrievané buď z horúcej vody vo vodovodnom potrubí alebo z elektrickej energie.

Sušička na uteráky na kúpeľňu

Sady príslušenstva pre kúpeľňu

Tieto nevyhnutné kúpeľňové doplnky, ako je mydlo riad, poháre na zubné kefky, držiaky na servítky, háčiky, zásobníky a dávkovače na tekuté mydlo, koše, a zvyšok je najlepšie kúpiť v súprave. Po prvé, sada kúpeľňových doplnkov vás bude stáť menej ako nákup každej z nich zvlášť, a za druhé, tieto sady sú vyrobené v rovnakom štýle, ktorý je dostatočne atraktívny, aby sa pozrieť do dizajnu kúpeľne.

Kúpelňové doplnky

Dnes sú najobľúbenejšie chrómové, sklenené a kovové doplnky do kúpeľne. Ale spolu s nimi, sú široko používané keramiky, dreva a plastových doplnkov. Kombinácia materiálov, napríklad držiaky môže byť pochrómovaný, rovnako ako mydlá riadu a okuliare, alebo keramiky zo skla - nepriehľadné, transparentné, priesvitné alebo farebné.

Kúpelňové doplnky foto

Kúpelňové doplnky foto

Prospešné a efektívne budú vyzerať originálne farebné doplnky pre kúpeľňu. Farby a farby sa môžu meniť od kvetinových a morských tém až po abstraktné alebo čiernobiele farby. Výber bude závisieť od toho, aký štýl dekorácie vaša kúpeľňa.

Súpravy kúpeľňových doplnkov

Sada kúpeľňových doplnkov

Príslušenstvo pre kúpeľňu a WC

Ak je vaša kúpeľňa kombinovaná s toaletou, budete potrebovať aj príslušenstvo, ako je držiak toaletného papiera, ruff so sklom a odpadkový kôš. Najlepšie je vybrať príslušenstvo pre toalety v rovnakom štýle ako vyššie opísané súpravy kúpeľňového príslušenstva. Ruff so sklom môže byť podlaha alebo záves, závisí od toho, ako pohodlne budete používať tento alebo takýto druh.

Držiaky na toaletný papier dnes vyrábajú rôzne vzory, vrátane toho, že môžu byť kombinované s ruffom na toalety a z rôznych materiálov. Najobľúbenejšie je stále chróm.

Ruff na toalety a držiak na toaletný papier

Držiak toaletného papiera

Koše môžu byť klasické, s pedálom na otváranie veka alebo neobvyklým originálnym tvarom.

Kúpacie koše pre kúpeľňu

Ďalším doplnkom pre kúpeľňu a toaletu, ktorý môže dodať dotyk a aktualizovať dizajn kúpeľne, sú podlahové rohože. Zároveň však kúpeľňové rohože sú potrebné nielen na zdôraznenie krásy jeho štýlu, ale aj z bezpečnostných dôvodov, pretože vás chránia pred padaním na mokrú podlahu.

Koberec na kúpelňu a toaletu

Koberce do kúpeľne

Záclona chráni podlahu kúpeľne pred striekajúcou vodou pri kúpe alebo sprchovaní a zároveň je dekoratívnym prvkom. Niektoré závesy pre kúpeľňu môžu mať len funkčný účel, zatiaľ čo iné sa stanú súčasťou celkového dizajnu kúpeľne. Možnosti dizajnu závesov pre kúpeľňu sú také rozmanité, že svojím výberom môže fantázia hrať bez hraníc.

Príslušenstvo pre závesy do kúpeľne

Záves na kúpeľňovú zebra

Príslušenstvo pre závesy do kúpeľne

Záves na kúpeľňovú zebra

Ak máte pre svoje dieťa samostatnú kúpeľňu, pri výbere príslušenstva by ste mali venovať pozornosť predovšetkým prírodným materiálom šetrným k životnému prostrediu. Pri inštalácii držiakov na mydlá, uteráky a iné predmety zvážte rast dieťaťa, pretože musí ľahko získať tovary, ktoré potrebuje, a ľahko ho vrátiť. Ak dieťa nemá samostatnú kúpeľňu, ktorá je oveľa bežnejšia, stojí za to, že si kúpite ďalšie doplnky pre dieťa, aby dieťa od raného veku zvyklo na nezávislosť a hygienu.

Detské kúpeľňové doplnky

V dizajne kúpeľne, okrem príslušenstva, hrajú rolu ako dekorácie a pôvodné inštalatérske práce. Interiér bude vyzerať len elegantne, ak máte nezvyčajnú vaňu alebo originálnu sprchu, správne usporiadané osvetlenie kúpeľne a používate zaujímavú výzdobu. Buďte odvážni a experimentujte, potom vaša kúpeľňa bude najlepším miestom na relaxáciu.

Nemohol som nájsť telefón vášho obchodu. Prosím, zavolajte späť na číslo 89265591831. Mám záujem o sady kúpeľňových doplnkov, ktoré máte to robilo v červených farbách, môžem objednať rovnaký jediný fialová ?! Koľko bude táto cena a ako dlho to bude?

Dobrý deň, Svetlana! Nie sme internetový obchod a nepredávame interiérové ​​predmety zobrazené vo fotografickom výbere.

Populárne výrobcovia príslušenstva pre kúpeľňu a toaletu

Ak sa rozhodnete vykonať opravy vo vašej kúpeľni alebo ste sa zaoberali jeho usporiadaním od začiatku, potom po dokončení míľnikov dokončovacích prác stojí za to premýšľať o inštalačných prípravkoch. Je to vďaka nim, že môžete vytvoriť atraktívny interiér vašej kúpeľne. Ale vybrať si v tomto prípade budete potrebovať výrobky, ktoré by boli nielen praktické, odolné a krásne, ale aj odolné proti vlhkosti.

Okrem toho, kúpeľňové doplnky by mali byť praktické, v prvom rade slúžia ako druh dekorácie. Než prejdete do obchodu, musíte zanechať zoznam všetkých potrebných produktov.

Prvým takým prvkom je zrkadlo. Nevyberajte to príliš veľké ani malé. Najlepšou možnosťou je produkt s poličkou, kde môžete inštalovať ďalšie príslušenstvo.

Ak namiesto obvyklého mydla ste prešli na kvapalinu, namiesto umývacieho mydla je potrebné venovať pozornosť praktickému a atraktívnemu dávkovaču. K tomuto dátumu takéto príslušenstvo môže byť stenové, ručné alebo automatické.

Na video - príslušenstvo k kúpeľni:

Ďalším dôležitým prvkom je hák na župany. V tomto prípade je možné ich pripevniť na samorezné skrutky alebo na špeciálny suchý zips, vďaka čomu nemusíte vŕtať ďalšie otvory do steny. Ak vaše semeno nespočíva z 2 ľudí, ale viac, potom bude jeden háčik malý. V tomto prípade sa odporúča zakúpiť zátvorku.

Sprchovanie a potom dostať sa na podlahu dlaždíc je nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné, pretože v tomto prípade môžete skĺznuť. Aby tomu bolo možné vyhnúť, je potrebné získať špeciálny koberec. A nad kúpeľňou na špeciálnej priečke musíte nainštalovať záves.

Ak to oblasť kúpeľne umožňuje, je lepšie kupovať skrinky, ktoré by sa dobre hodia do celkového dizajnu.

Je veľmi dôležité postarať sa o tieto témy:

 • koš na bielizeň;
 • kbelík na odpadky;
 • držiak na toaletný papier;
 • WC kefa.

Ak máte malé deti, odporúča sa im dbať na to, aby mohli pohodlne využívať vodné procedúry. Pre bábätká stojí za to zakúpiť špeciálny koberec na pogumovanej podložke. Vďaka nemu sa rodičia nemôžu obávať, že ich dieťa bude skĺznuť a byť zranený. Takéto rohože môžu byť stále na výhonkoch, ktoré vám umožnia kúpať malé dieťa, kým sa nachádzajú v horizontálnej polohe.

Ďalším doplnkom pre deti môže byť špeciálne sedadlo. Vďaka nemu si môžete svoje dieťa kúpať a nemusíte sa obávať, že z ruky vykĺznete malý podväzok. Okrem toho sú pre deti navrhnuté špeciálne šmýkačky, podstavce pre nohy, detské umývadlo a oveľa viac.

Na video - sada príslušenstva pre kúpeľňu:

Dnes je sortiment produktov obrovský. Každý výrobca ponúka svoje vlastné varianty príslušenstva pre dospelých a pre deti.

Tento český výrobca ponúka širokú škálu príslušenstva na usporiadanie kúpeľne. Vďaka unikátnemu dizajnu a vysokej kvalite sa vaša kúpeľňa nakazí špeciálnou energiou a komfortom. Hlavnými parametrami produktov spoločnosti Fixsen sú spoľahlivosť, bezpečnosť a vysoká kvalita. Nechajte výrobu:

 • držiak na uteráky - 1100 rubľov;
 • toaletná kefa - 800
 • misa na mydlo - 500
 • držiak na sušič vlasov - 1800
 • regály (sklenené, obdĺžnikové, uhlovité) - 2900-4800
 • držiak na poháre - 300
 • hák - 500-700

Tieto výrobky sú charakterizované vysokými ukazovateľmi kvality. Vyrába príslušenstvo v Českej republike. Tu si môžete zakúpiť prekvapivo krásne prvky, ktorých výroba využíva plasty, mosadz a sklo. Keď výrobok získal požadovaný tvar, vzorka sa ručne vyleje. Vďaka tomuto prístupu k výrobe je možné zabrániť prítomnosti manželstva a dokonca aj malé chyby. Nakoniec je hotový výrobok pokrytý tenkou vrstvou dekoračného chrómu. Nechajte výrobu:

 • háčiky - 500 rubľov;
 • misa na mydlo - 800-1000
 • držiak - 1600
 • zrkadlo - 1500-1700
 • Zásobník - 1800
 • police - 2000-2200.

Pri výrobe tohto výrobku sa používajú vysoko techné zliatiny, ktoré sa vyznačujú chemickou inertnosťou. Príslušenstvo okrem toho nie je vystavené korózii a ich povrch je spoľahlivo chránený pred vplyvom mechanických faktorov.

Okrem toho sa produkty Schein vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré odpudzujú nečistoty, pretože ich povrch je pokrytý ochranným niklovým povlakom. Počas výroby sa každý výrobok podrobuje viacúrovňovej kontrole kvality, aby bolo možné odstrániť chyby alebo menšie chyby. Nechajte výrobu:

 • mydlo - 1600 - 2000 rubľov;
 • hák -700-900
 • zrkadlo - 3000
 • polica -6000-8000
 • dávkovač - 2900

Tento švajčiarsky výrobca vyrába veľké množstvo doplnkov do kúpeľne, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečný dizajn miestnosti. Táto spoločnosť existuje od roku 1962, preto už získala značné skúsenosti a stala sa lídrom v tejto oblasti. Predané výrobky:

 • misa na mydlo - 500 rubľov;
 • mat - 1500
 • dávkovač - 1200
 • zubná kefka na zubnú kefku - 300
 • toaletná kefa -1300
 • dávkovač - 700

Pre tohto výrobcu sa Tatkraft vyznačuje vynikajúcou kvalitou a nie veľmi vysokými cenami. Pre dospelých a deti je k dispozícii množstvo kúpeľňových doplnkov. Nechajte výrobu:

 • kúpeľová podložka - 500-600 rubľov;
 • toaletná kefa -1200
 • mydlo na mydlo - 300
 • sklo do kúpeľne - 300
 • zrkadlovo 800-2500

Tento nemecký výrobok sa vyznačuje skvelým dizajnom. Kúpiť toto príslušenstvo môžu tí ľudia, ktorí chcú vyzdobiť svoj interiér s chuťou. Produkty spoločnosti Wess nielen kvalitatívne vykonávajú svoje priame funkcie, ale aj ich atraktívny vzhľad. Hlavnou výhodou takýchto výrobkov je veľký sortiment tovaru, vďaka ktorému je možné navrhnúť vašu kúpeľňu netradičným a originálnym spôsobom. Prvotná myšlienka Wessu je prítomnosť nezvyčajných farieb tvarov. Predané výrobky:

 • záclona - 800 rubľov;
 • rímsa 800
 • mat - 800
 • sklo - 410
 • dávkovač - 770
 • toaletná kefa -1100
 • nádoba na mydlo - 400

Pre tohto nemeckého výrobcu je kvalita prvá. V srdci konštrukcie každého výrobku je mosadzná zliatina rám s vrstvou chrómu aplikovaný na to. Výsledkom je, že všetky vyrobené výrobky majú zrkadlový povrch. Nechajte výrobu:

 • dávkovač - 2300 rubľov;
 • hák - 360
 • sklo - 550
 • lata - 1000
 • misa na mydlo - 1000-1200
 • držiak papiera - 1400
 • držiteľ sušiča vlasov - 2400

V súčasnosti má spoločnosť Ikea širokú škálu týchto produktov. Okrem príslušenstva tento výrobca aktívne vyrába kúpeľňový nábytok, na výrobu ktorého sa používajú vysoko kvalitné environmentálne polyméry. Použite tento nábytok môže byť pre malé miestnosti, rovnako ako pre priestranné kúpele. Zrkadlá v Ikea môžu mať ohromnú veľkosť, aby ste mohli zväčšiť vizuálne malú miestnosť. Nechajte výrobu:

 • misa na mydlo - 300-400 rubľov;
 • háky - 300-500
 • zrkadlo - 3000
 • regály - 2300-3200
 • toaletná kefa - 1200

Tento výrobca ponúka vysoko kvalitné výrobky, ktoré sa vyznačujú vlastným štýlom. Vďaka takémuto príslušenstvu je možné premeniť kúpeľňu na pohodlnú a štýlovú izbu. Každý výrobok tejto nemeckej značky je vzorom kvality a štýlu. V rade týchto výrobkov sú rôzne odtiene, takže môžete vytvoriť originálny a farebný dizajn. Nechajte výrobu:

 • hák - 1200 rubľov;
 • police na mydlo - 3500
 • držiak na uteráky - 7000
 • toaletná kefa - 3000
 • Držiak na toaletný papier - 9000
 • mydlo na mydlo - 6000
 • dávkovač - 9000

Táto nemecká značka sa zaoberá výrobou a predajom kúpeľňového príslušenstva od roku 2004. Každý výrobok má svoj vlastný štýl a sofistikovanosť. Okrem toho sú vyrobené výrobky sprevádzané nezmenenou kvalitou. Výroba doplnkov využíva moderné vybavenie a technológiu, vďaka čomu sú získané v moderných dizajnových formách. Nechajte výrobu:

 • nástěnná konzola - 1600 rubľov;
 • hák - 600
 • misa na mydlo - 900
 • zrkadlo - 3400
 • dávkovač - 2300
 • Štetec na WC - 1400

Pre tieto výrobky sa vyznačuje sofistikovanosťou a vysokou kvalitou. Vyrábané tovary v Taliansku a populárne nielen pre usporiadanie domácich kúpeľní, ale aj toalety v kancelárii a renomovaných firiem. Nechajte výrobu:

Na foto - príslušenstvo k kúpeľni:

Ak chcete kúpeľňu zakúpiť nielen kvalitné, ale aj originálne príslušenstvo, obráťte sa na konkrétneho výrobcu. Je to ten, kto vyrába vysokokvalitné dokončovacie materiály pre kúpeľňu, ktorých výber je neobmedzený. Nechajte výrobu:

Na foto - príslušenstvo k kúpeľni:

Pre tento výrobok je vysoká kvalita kúpeľňových doplnkov, ktorá umožňuje harmonickú kombináciu so všeobecným interiérom miestnosti. Nechajte výrobu:

Na fotografii - kúpeľňové a toaletné doplnky:

Kúpeľňové doplnky sú veľmi dôležité produkty, ktoré vám umožnia robiť vodné procedúry s komfortom. Okrem toho tieto prvky úspešne dopĺňajú celkový dizajn miestnosti, čím jej dodávajú originálnosť a exkluzívny štýl.

Nevidel som medzi príslušenstvom elektrický sušič na ruky. Skutočne veľmi pohodlná vec. Kúpil som si jeden z najnáročnejších, takmer za 10000r. Výkon 1250 W, vyrobený z bieleho plastu. Výborná cesta pre tých, ktorým sa nepáči veľa uterákov pre rôzne časti tela. Koniec koncov, nebudete utierať ruky uterákom pre celé telo alebo pre tvár. Pre vymazanie je tiež potrebné menej a pohodlie na úrovni.

Zrkadlo v kúpeli, samozrejme, potrebujete, ale nie je jasné, kam ho umiestniť. Napríklad, vždy sa na ňu striekajú a stávajú sa veľmi špinavé. Ak ju zavesíte, nič sa nezobrazí. A s háčikmi sú tieto nálepky úplným problémom! V každom okamihu môžu spadnúť a padnúť, čo je strašne nepohodlné. Pre čo, pýtate sa, zaplatíte peniaze. Napriek tomu, možno som tak úspešne narazil na týchto výrobcov ...

Ak chcete usporiadať interiér mojich kúpeľní, zastavil som sa u výrobcu Langberger, táto spoločnosť určite nie je lacná, ale ich domáce predmety sú už v obchode cítiť v rukách kvalitných výrobkov. Okrem kvality sa mi páčilo dizajn produktov, malé farebné spektrum sa nezhodovalo, ale pre mňa je rozhodujúcim faktorom.

Ak chcete kúpiť potrebné príslušenstvo v mojej kúpeľni, veľmi sa k tejto problematike venoval. Myslel som to na najmenší detail, aby bolo nielen vhodné používať, ale aj zachovať krásny interiér kúpeľne. Obzvlášť sa mi páči záclona a koberčeky na podlahe. Dajú kúpeľni určitý komfort. Voľba na trhu je teraz len obrovská, takže je veľa na výber.

85 nápadov na kúpeľňové doplnky: vytvorenie útulnosti a krásy

Krásne sklenené nádoby na skladovanie kúpeľňového príslušenstva

Kúpeľňové doplnky sú určené nielen na to, aby boli funkčné, ale aj aby vytvorili jedinečný komfort. Kúpeľňa je ostrov pokoja v apartmáne, kde môžete zostať sám a upokojiť po náročnom dni. Preto je dôležité, aby táto izba bola čo najpohodlnejšia.

Kombinovaný štýlový držiak na uteráky a mydlo

Štýlový a originálny držiak na uteráky

Takéto háčiky a držiaky sú samy ozdobou kúpeľne

Držiak toaletného papiera na drevo

Základné príslušenstvo používané v kúpeľni

Zriedkavé kúpeľne budú stáť bez týchto základných doplnkov:

 • držiaky na uteráky;
 • šálky na zubné kefky;
 • uteráky;
 • mydlá;
 • zrkadlá;
 • držiak na toaletný papier a ďalšie potrebné predmety.

Sušič a držiak na uteráky vo forme rebríka

Krásne vyzerá sada príslušenstva v jednom objekte

Krása a funkčnosť - princípy moderného interiérového dizajnu

Podobný držiak na zubné kefky je v kúpeľni roztomilý doplnok

V ideálnom prípade by mali byť nielen funkčné, ale majú aj estetický vzhľad. V súčasnosti je vynájdená veľa potrebných doplnkov pre kúpeľňu, bez ktorých je pre modernú osobu už nemožné dostať sa. Všetky z nich musia byť tiež harmonicky vniknuté do miestnosti. V tomto prípade prídete na pomoc ergonómie - veda gramotného ubytovania v obmedzenom priestore určitého počtu potrebných položiek.

Pohodlný držiak na zubnú kefku

Takýto neštandardný držiak na toaletný papier je vhodnejší pre moderný interiér

Takýto držiak na uteráky pridá vašu kúpeľňu do nálady

Úhľadný minimalistický držiak na uteráky a malú policu

Ďalšou možnosťou je neštandardné ubytovanie uterákov

Ako umiestniť všetky potrebné doplnky do kúpeľne

Po prvé, musíte sa rozhodnúť o potrebných položkách, ktoré nemôžete robiť bez toho, aby ste v kúpeľni. Ak nie ste spokojný majiteľ priestrannej kúpeľne, mali by ste mierne zmierniť chuť, aby ste nepreťažili už malú miestnosť s nepotrebnými detailmi. Vybrané príslušenstvo je dôležité, aby boli vždy k dispozícii. Napríklad držiaky uterákov sa lepšie zavesia bližšie k kúpeľni, takže po sprchovaní nemusíte chodiť do druhého rohu miestnosti. Navyše, toto príslušenstvo je najlepšie umiestnené mimo toalety, aby nedošlo k náhodnému spadnutiu uteráka. Kozmetické výrobky pre sprchu sú najlepšie umiestnené na závesnej poličke v sprche alebo v kúpeli.

Sušička s uterákmi by mala byť vedľa kúpeľne

Pohodlné umiestnenie uterákov a ďalších potrebných vecí

Malé police pre skladovanie v kúpeľni v štýle high-tech

Útulné a roztomilé visiace police v kúpeľni

Priestranný regál ľahkého dreva bude veľmi harmonicky vyzerajúci kúpeľňa

Zabezpečte bezpečnosť kúpeľne

Bezpečnosť - jedno zo základných pravidiel pre usporiadanie kúpeľne. Potrebujete poznať základné pravidlá a pri výbere príslušenstva. Kúpeľňa je vysokoriziková oblasť. Nie všetky materiály sú odolné voči vlhkosti a v tejto miestnosti nie je žiadne nebezpečenstvo zapnutia elektrických spotrebičov. Z tohto dôvodu sa musia elektrické zásuvky a spínače udržiavať mimo dosahu vody. Závesné skrinky a police by mali byť umiestnené tak, aby nedošlo k ich zasiahnutiu.

Malé drevené police vo výklenku

Takéto držiaky sú dobrou voľbou pre udržanie bezpečnosti v kúpeľni

Malé zásuvky sú pohodlne umiestnené v skrini za zrkadlom

V kúpeľni sa neodporúča používať rozbitné príslušenstvo. Preto by ste si mali vybrať položky z nepriepustných materiálov alebo s ochranným vodoodpudivým povlakom. Buďte preto opatrní s drevom, bambusom, kožou a inými materiálmi.

Príslušenstvo ako doplnok k interiéru

Príslušenstvo by sa nemalo vymaniť z celkového dizajnu kúpeľne, naopak je potrebné, aby ho harmonicky dopĺňali. Ak je napríklad kúpeľňa šetrná k životnému prostrediu, bude vhodné toto rozhodnutie podporiť správnou voľbou podrobností. V tomto prípade je veľmi vhodné použitie dekoratívnych prvkov travnato-zelenej farby.

Takže vybavte miestnosť zelenými uterákmi, nezvyčajnými mydlami v tvare lotosu a pohárom na zubné kefky vo forme stromu. Využite teraz široký výber exkluzívnych produktov.

Ak ste fanúšikom štýlu minimalizmu, potom v tomto prípade nemôžete robiť bez príslušenstva. Dizajnéri vyvinuli pre vás špeciálne riešenia. Venujte pozornosť príslušenstvu jednoduchých, rovnomerne asketických foriem bielej, kovovej, striebornej farby. Tie budú mimoriadne účinné na pozadí snehovo bielizne.

Podobné kúpeľňové doplnky vyzerajú dobre v kombinácii s oceľovými a bielymi farbami

Dokonca aj liekovky s kozmetikou vyzerajú ako príjemný doplnok k kúpeľni

Luxusná dekorácia kúpeľní, sanitárnej keramiky a doplnkov v jednom štýle a farebnom prevedení

Univerzálny držiak toaletného papiera a zároveň malá polica

Držiteľ v podobe figúrky žirafy vyzerá krásne a zaujímavé

Praktickí ľudia budú využívať multifunkčné príslušenstvo. Osobitná pozornosť by sa mala venovať detailom toalety. Napríklad ruffo pre toaletu v kombinácii s držiakom papiera. Alebo jeden funkčný predmet obsahujúci oba mydlo a držiak na kefy.

Tip! Príslušenstvo na umývanie je lepšie kúpiť v súprave. V tomto prípade určite nezmeškáte výber a všetky položky sa navzájom harmonicky dopĺňajú. Ak sa vám to zdá byť nezaujímavé, môžete si ich kúpiť samostatne a dôverovať svojmu vkusu. Takže môžete vyzdvihnúť skutočne jedinečné kombinácie.

Môžete tiež použiť toaletný papier pre farbu interiéru. Bude to vyzerať originálne v miestnosti, ako je kúpeľňa.

Svetlý žltý toaletný papier na čiernych policiach vyzerá kontrastne a krásne

Štýlové medené doplnky v kombinácii s čiernymi inštaláciami

Štýlová ekologická polička a držiak na uteráky 2 v 1

Kúpacia rohož je jednou z tých detailov interiéru, bez ktorej nemôžete robiť bez. Nielenže chráni vaše nohy pred studenými dlaždicami, ale poteší ich oko, ak sa k nemu rozhodne priblížite.

Nižšie sú uvedené niektoré pravidlá pre výber koberca ako prvku interiéru:

 • Harmonická kombinácia so zvyškom interiéru podľa vzoru, farby a tvaru;
 • mäkký a pohodlný povlak na poťahovanie, absorbujúci vlhkosť;
 • Prítomnosť záclony pre sprchu, ktorá zdôrazňuje dizajn koberca.

Mäkká kúpeľňová podložka udržuje v kúpeľni všeobecný tón

Vankúšik z prírodných rastlín je príjemnou a užitočnou možnosťou

Kúpeľová rohožka z prírodných kamienkov vás vyvezie na more

Veľmi zaujímavé vzory rohože, ak tón pre nich vybrať uteráky alebo obrázky, ako na fotografii.

Napríklad vzor koberca s geometrickým vzorom je vhodný na opakovanie obrazu na stene. V tomto prípade je žiaduce, aby samotná kúpeľňa bola udržiavaná vo svetlých farbách. V takejto situácii budú vo vašom prospech hrať jasné detaily, ktoré budú slúžiť ako vynikajúci kontrast.

Cesta v kúpeľni v farbe obrázkov

Koberec v kúpeľni v jednom dizajne so sprchovacím závesom

Tip! V tóne pre koberčeky, zdvihnite sprchové závesy. V tomto prípade nebudú chrániť iba podlahu pred vodou, ale slúžia aj ako prvok dekorácie.

Zvláštna nálada kúpeľne poskytne také trivia ako:

Komfortný vaničkový stojan je užitočný pre tých, ktorí majú radi dlhú dobu kúpeľ

Krásne fľaše s kozmetikou, kytice kvetov nádherne zdobia kúpeľňu ženy

Plagáty, fotografie, sviečky a iné príjemné maličkosti vytvoria útulný luxusný interiér

Prírodné rastliny sú tiež dobrým doplnkom pre kúpeľňu, stačí si vziať rastliny, ktoré milujú vysokú vlhkosť

Umiestnenie sviečok do výklenkov vytvorí ďalšiu romantiku

S kompetentným usporiadaním tieto malé veci môžu dokonca zmeniť banálnu kúpeľňu na skutočné majstrovské dielo dizajnérskeho umenia.

Komfort v kúpeľni dokáže vytvoriť aj vašu kozmetiku. Výhody teraz výrobcovia kozmetiky venujú pozornosť nielen kvalite svojich výrobkov, ale aj estetickému vzhľadu, ktorý je tiež dôležitý.

Neobvyklé zrkadlo v drevenom ráme

Vynikajúca a sofistikovaná sada príslušenstva v jednom štýle

Wicker koše na bielizeň vo farbe stolových dosiek a políc

Kovový skladovací kôš a drevený sud s ornamentami robia vašu kúpeľňu štýlovým a neopakovateľným

Sklenené banky naplnené prírodným dekorom vytvárajú osobitnú atmosféru zdokonaľovania

Prútené koše slúžia nielen ako prostriedok na skladovanie bielizne, ale aj pre neobvyklé dekoratívne prvky. Môžete použiť klasické aj originálne varianty, čo naznačuje najneubrejšie formy. Môžete si napríklad vybrať kôš vo forme delfína alebo slona. Platí to najmä v prípade, že v dome sú deti.

Módne kúpeľňové interiéry

Jednou z najobľúbenejších moderných návrhov kúpeľne je štýl Provence. Predpokladá prítomnosť takých podrobností ako:

 • teplé pastelové farby, hlavne levanduľa, smotana, olivy;
 • používanie umelého nábytku a príslušenstva;
 • použitie prirodzených obkladových materiálov.

Kúpeľňa v pokojnej pastelovo modrej farbe

Jemné, obklopujúce farbu mlieka v kúpeľni

Ďalšou zaujímavosťou je etno-štýl. Je charakterizovaná prítomnosťou nasledujúcich dekoratívnych prvkov:

 1. úprava dreva a kameňa;
 2. použitie prútených tvaroviek;
 3. používať vo vnútri živých rastlín

Biele a drevené v interiéri kúpeľne

Živá stena rôznych hygrofilných rastlín v kúpeľni

Oblázky v interiéri kúpeľne - je to nezvyčajné, pekné a príjemné cítiť

Krb v kúpeľni je vzácnosťou a príležitosťou s veľkým potešením tráviť čas kúpanie v kúpeľni

Bez ohľadu na štýl interiéru, ktorý si vyberiete a akékoľvek príslušenstvo, ktoré používate, hlavnou vecou je, že sa cítite dobre v kúpeľni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 1 = 1